• Головна
  • У Чернівцях оголошено відбір трьох учасників з Чернівецької області для міжрегіональної програми обміну
17:32, 27 серпня 2014 р.

У Чернівцях оголошено відбір трьох учасників з Чернівецької області для міжрегіональної програми обміну

Як повідомляє Український Народний дім у Чернівцях, три переможці відбору матимуть змогу взяти участь у міжрегіональній програмі обміну "Долаємо власні стереотипи: молодь єднає Україну!" між активістами молодіжних громадських та ініціатив південно-східної, центральної та західної України (а саме – Чернівецької, Запорізької, Херсонської, Кіровоградської областей та АР Крим).

В рамках програми буде сформована дослідницька група з 10 осіб (по 2 учасники з 4-х областей та АР Крим), яка вивчатиме регіональні особливості різних областей. Учасники матимуть можливість відвідати різні міста України, зустрітись з представниками активної молоді, громадських організацій, ЗМІ. За підсумками кожної зустрічі учасники писатимуть есе про власні враження від міста, яке відвідали та людей, що там проживають, їх культуру, цінності, традиції.

Участь у конкурсі мають змогу взяти особи, вік яких від 18 до 25 років.

До 7 вересня, необхідно написати есе на тему "Особливості Чернівецької області". А потім надіслати його на електронну адресу: [email protected] з позначкою "Конкурс есе". Телефон для детальної інформації – 0509091345 (Євгенія Олійник).

Організатором програми обмінів виступає ЧММО "Клуб Української Молоді", Мережа центрів європейської інформації України за підтримки Фонду сприяння демократії Посольство США в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернівці #конкурс #відпочинок
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...