
16:10, 2 вересня 2014 р.
Чернівецькі міліціонери впіймали молодика, який обікрав жінку
Днями на одній із тролейбусних зупинок міста сталось правопорушення. Жінці, яка чекала свого транспорту, раптом потемніло в очах. Вона поклала на землю сумку та оперлася на дерево.
В цей час повз проходив молодик, який вирішив скористатися станом жінки та поцупив її речі. Потерпіла одразу повідомила працівників міліції про крадіжку.
Правоохоронці оперативно вийшли на слід зловмисника та вилучили в нього награбоване добро. Відомо, що крадіжку скоїв 20-річний чернівчанин, який неодноразово потрапляв у поле зору міліції.
СЗГ УМВС України в Чернівецькій області повідомляє, що за фактом скоєння правопорушення відкрито кримінальну справу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:54
Вчора
18:35
Вчора
17:38
Вчора
16:53
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
22:58, 28 березня
08:45, 27 березня
09:13, 2 квітня
27

Коментарі