
12:03, 4 вересня 2014 р.
Триметрові рослини коноплі виявили міліціонери на городі буковинця
Понад 160 рослин конопель вилучили правоохоронці у 80-річного мешканця Сокирянського району. Дідусь розповів міліціонерам, що вирощував їх виключно для господарських потреб.
Відомо також, що у чоловіка є 40-річний син. Ні він, ні його батько не потрапляли раніше у поле зору правоохоронців. Усі вилучені рослини направлені для проведення експертизи у Науково-дослідний експертно-криміналістичний центр при УМВС України в Чернівецькій області.
А за даним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 310 (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України, - розповів начальник Сокирянського РВ УМВС Юрій Незвищук. Слідство триває. Про це повідомляє СЗГ УМВС України в Чернівецькій області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:20
16:29
Вчора
13:27
Вчора
Спецтема
Оголошення
10:25, 18 травня
7
07:57, 14 травня
32

Коментарі