• Головна
  • Розкрутка сайту в пошукових системах
00:33, 4 жовтня 2014 р.

Розкрутка сайту в пошукових системах

Звичайно, кожному вебмайстру хотілося б, щоб і сайт був у ТОП видачі за своїми ключовими словами, ключовими фразами, і гроші залишились цілими, тобто і вівці цілі, й вовки ситі. Але це є запитання. Просування сайтів та розкрутка сайту в пошукових системах інформація тут http://top10.if.ua/rozkrutka — це обов’язковий етап для більшості бізнес-проектів. У загальному цим терміном називається ряд робіт, спрямованих на те, щоб Ваш сайт виводився на перших позиціях в пошукових системах по потрібних ключових запитах (фразах).

Наприклад, якщо компанія займається продажем пластикових вікон, то запити «пластикові вікна», «установка пластикових вікон», «ремонт вікон» і т.п. є ключовими. Роботи з просування сайту є досить складними, а часто, затяжними. Більшість клієнтів не зовсім розуміють, що саме собою являє дана послуга і який потрібно  очікувати результат.

Правда, багато можна зробити самому. Хоч для високочастотних запитів, наприклад, «автомобілі», «нерухомість» і т.д., зрозуміло, що це не підійде (в такі сайти вкладається маса грошей),  тут без серйозних грошових вкладень не обійтись.  А ось для низькочастотних запитів мусимо добре попрацювати. Але для  цього потрібні і сили, і час, і навички, і уміння.

Спробуємо це роз'яснити. Звичайно, в  кожному конкретному  випадку є свої особливості, які потрібно буде враховувати. На разі поговоримо про пошукове просування чи просування сайту в пошукових системах, безкоштовну розкрутку сайту, тобто про деякі загальні дії, які допоможуть просунути ваш сайт у видачі пошукових систем. Саме перше – це внутрішня оптимізація і контент. З цього потрібно завжди розпочинати.

З урахуванням постійної зміни алгоритмів роботи пошукових систем, ефективним оптимізаторам доводиться часто міняти стратегію просування, бюджет і терміни. Жодна фірма яка дорожить  своєю репутацією не здатна дати 100% гарантію в успішності результатів робіт з просування, тому що постійно змінюються алгоритми роботи пошукових систем, поведінка конкурентів, вартість застосовуваних інструментів і т.п.

Більше 90%  сайтів які ми просували досягають ТОП-5. Для кожного проекту ми розробляємо надійну стратегію просування з тривалим збереженням результатів, комбінуємо застосовувані інструменти, аналізуємо поведінку конкурентів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...