• Головна
  • Діти загиблих Героїв з усієї України та міський голова випустили у небо голубів миру
10:30, 6 жовтня 2014 р.

Діти загиблих Героїв з усієї України та міський голова випустили у небо голубів миру

Цими вихідними у Чернівцях відзначали День міста. У рамках святкування на Буковину завітали діти загиблих Героїв країни.

Як повідомляє прес-служба Чернівецької міськради, у центрі міста розпочали святкування благодійної акції "Чернівецький вікенд", де взяли участь 40 діток України. Під час заходу діти писали листи військовим, які зараз перебувають у зоні АТО.

Також, дітвора із мером Чернівців Олексієм Каспруком випустила у небо голубів. Таким діями присутні закликали миру в Україні.

Відтак, присутні відвідали виставу "Довгі очі", де були зібрані кошти найбіднішій малечі, чиї батьки загинули на сході країни та Майдані.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#день міста Чернівців #мир #діти #героїв #святкування #вистава #благодійне
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...