
10:58, 8 жовтня 2014 р.
Волонтерка із Буковини відвезла допомогу на схід країни
Днями зі сходу України повернулась волонтер КЦ "Буковина-українському війську" Наталя Бочарова, яка відвідала базу Добровольчого Українського Корпусу Правого Сектору. Відомо, що основне завдання поїздки - ознайомитися з ДУКом, вивчити потреби, налагодити співпрацю, а також завезти гуманітарну допомогу воїнам і передати дарунки дітям зі Сходу від дітей Буковини.
За інформацією волонтера, буковинські школярі підготували для своїх однолітків рюкзачки, які наповнені канцтоварами. Відтак, працівники Чернівецького Машзаводу передали ДУКу автомобіль МАЗ, а волонтери Буковини та Німеччини наповнили кузов теплими речами, продуктами, ліками тощо. Також, добровольці отримали тепловізор, який допоже захисникам у темну половину дня.
“Вражень від поїздки багато. Ніколи не забуду очі хлопців, сповнені виклику і відваги. Вони всі ніби з іншої планети, з іншого життя. Молоді красені зі свободолюбивим вільним духом. Як же вони відрізняються від своїх цивільних однолітків! Завжди пам’ятатиму сивочолих дідусів з різних куточків України, які залишили свої теплі домівки і пішли боронити рідну землю, лікарів, що покинули насиджені тепленькі місця аби рятувати життя на фронті", - пише Наталя Бочарова у Фейсбуці.
“Висновок один - ми повинні гуртуватися і працювати ще активніше, завзятіше допомагати нашим захисникам. Це - наш обов’язок! Справа честі і совісті. А для когось, можливо і справа всього життя. Священна місія заради якої варто жити", - продовжує пані Наталя.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:10
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:10, 2 липня
live comments feed...
Коментарі