• Головна
  • Роботодавцям надаватимуть компенсації за створення нових робочих місць для безробітних
15:43, 15 жовтня 2014 р.

Роботодавцям надаватимуть компенсації за створення нових робочих місць для безробітних

За повідомленням Чернівецької обласної служби зайнятості, у період з січня по вересень 2014 року працевлаштовано на нові робочі місця 205 безробітних буковинців. З них63 особи – громадяни, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. Відповідно, роботодавцям надано компенсацію єдиного соціального внеску.

Так, 142 безробітні працевлаштовано на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності до роботодавців – суб’єктів малого підприємництва. З них 41 працевлаштовано у сфері переробної промисловості, 28 – у сфері оптової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів; 24 – у сфері тимчасового розміщування й організації харчування, 14 – у сфері сільського, лісового та рибного господарства. Дещо менша кількість безробітних завдяки компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску отримали роботу у сферах інформації та телекомунікації, будівництва, надання транспортних послуг, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності, а також у сферах мистецтва, спорту, розваг та відпочинку, надання інших видів послуг.

63 безробітні з числа громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, були працевлаштовані на нові робочі місця з наданням компенсації єдиного соціального внеску 49 роботодавцям області. Серед них 50 осіб, яким до настання права на пенсію за віком відповідно до статті 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» залишилося 10 і менше років та 7 осіб – це один з батьків або особа, яка їх замінює і має на утриманні дітей віком до 6 років. Решта – громадяни з числа молоді, яка закінчила або припинила навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних і вищих навчальних закладах і яка вперше приймається на роботу, хтось із батьків або особа, яка їх замінює і виховує без іншого члена подружжя дитину віком до 14 років, та громадяни з обмеженими фізичними можливостями, які не досягнули пенсійного віку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#компенсація #працевлаштування #робота
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...