
10:03, 22 жовтня 2014 р.
У Чернівцях сімейні лікарі підвищили кваліфікацію
Вчора, 21 жовтня у Чернівцях відбувся відео-семінар на тему: "Здоров’я матері, плода та новонародженого в Україні". Відомо, що участь взяли 100 лікарів із Чернівецької, Івано-Франківської, Хмельницької, Закарпатської та Київської областей.
За словами організаторів такий семінар проводиться вперше і дасть змогу підвищити кваліфікацію сімейним лікарям нашої країни, - повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА.
За словами головного сімейного лікаря області Любов Крикливець, дистанційна форма навчання дає змогу зекономити свій час, адже до прикладу, лікар із Києва має залишити своїх хворих і прибути до Чернівців на три дні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:07
Вчора
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
17:10, 5 лютого
09:29, Вчора
09:29, Вчора
09:29, Вчора
12:00, 28 січня

Коментарі