
17:02, 22 жовтня 2014 р.
Італійсько-українська християнська організація надіслала допомогу буковинським військовим
Щодня волонтери звітують про виконану роботу та про небайдужих людей, які всіляко намагаються допомогти нашим військовослужбовцям.
Так і цього разу не залишилась осторонь італійсько-українська християнська організація, представники якої придбали та відправили для наших захисників необхідні ліки та медикаменти.
Небайдужі громадяни також проявляють свою патріотичну свідомість та передають для бійців речі пержого вжитку, балаклави, казанки та теплі носочки. А дітки, в свою чергу, пишуть листи підтримки з оптимістичними малюнками.
Представник громадської організації «Волонтерський рух Буковини» Катерина Пономарева повідомляє, що отриманні медикаменти вже передали лікарю Ользі Кобевко.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:32
15:00
Вчора
13:13
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
22:19, 1 липня
13:36, 9 липня
5
18:44, 10 липня
live comments feed...
Коментарі