• Головна
  • На Буковині розголошено підсумки роботи пенсійної служби за 9 місяців
17:40, 22 жовтня 2014 р.

На Буковині розголошено підсумки роботи пенсійної служби за 9 місяців

У Чернівецькій області вдалося утримати позитивну динаміку наповнення бюджету Пенсійного фонду та домогтися зменшення заборгованості за всіма видами платежів, констатували на колегії у головному управлінні ПФУ області, підбиваючи підсумки роботи за 9 місяців поточного року.

Повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА.

Основною базою для нарахування єдиного внеску, а, відповідно, надходжень до бюджету Фонду, є заробітна плата, значну увагу приділено результатам аналізу процесів у сфері оплати праці, ринку зайнятості та вжиттю заходів в рамках сприяння детінізації трудових відносин.

- Впродовж 9 місяців кількість страхувальників в області зменшилась в середньому на 4,3%, а чисельність застрахованих осіб – на 2,2%, - зазначив начальник ГУ ПФУ в області Михайло Романів. - Основною проблемою як бюджетних установ, так і господарюючих суб’єктів є переведення працівників з економічних причин на неповний робочий день (тиждень), практикуються відпустки без збереження заробітної плати, відмічається загальний спад виробництва. З цих та інших причин, за нашими даними, 14,3 тис. найманих осіб отримували заробітну плату менше мінімальної.

Серед інших завдань, визначених за підсумками засідання - продовження взаємодії із місцевими органами виконавчої влади, спрямованої на виконання пенсійного законодавства на відповідних територіях, а також посилення контролю на запобігання випадкам незаконного чи нераціонального використання пенсійних коштів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пенсійний фонд #витрати #страхове #відсотки
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...