• Головна
  • Напередодні свого ювілею Промтоварний ринок «Сьомий кілометр» визначить найкращого підприємця
11:30, 27 жовтня 2014 р.

Напередодні свого ювілею Промтоварний ринок «Сьомий кілометр» визначить найкращого підприємця

Адміністрація Промтоварного ринку закликає підприємців надсилати свої пропозиції на конкурс «Кращий підприємець», який заснований з нагоди наближається ювілею ринку. В грудні «Сьомому кілометру» виповниться 25 років!

Круглу дату Промтоварний ринок має намір відзначити з розмахом. У програмі святкування - підведення підсумків конкурсу «Кращий підприємець« Сьомого кілометра ». Переможців очікують цінні призи.

Для того, щоб максимально відкрито і об'єктивно зробити вибір, адміністрація промринку спочатку запропонувала підприємцям і працівникам «7 км» самостійно визначити критерії відбору претендентів на нагороду і пропонувати кандидатури. У підсумку, визначилися 4 основних напрямки.

Отже, «Кращий підприємець« Сьомого кілометра »визначатиметься в 4-ех номінаціях:

1. «Почесний підприємець» (люди, які працюють на ринку з перших років його заснування)

2. «Найактивніший підприємець» (постійна участь в суспільному житті промринку)

3. «Обличчя Промтоварного ринку» (найпривабливіший і привабливий)

4. «Наймолодший підприємець» (нове покоління підприємців ринку)

Всі пропозиції по кандидатам приймаються в письмовому вигляді до 15 листопада. Перш за все - по внутрішній пошті ринку - на всіх торговельних майданчиках Промтоварного ринку встановлені червоні поштові ящики, кореспонденція з яких вилучається щодня.

Крім того, пропозиції за критеріями конкурсу «Кращий підприємець промринку» приймаються в розділі «Зворотній зв'язок» на головній сторінці офіційного сайту Промтоварного ринку «7 км» - www.7km.net, а також у відділі реклами «Сьомого кілометра».

Адміністрація Промтоварного ринку дякує ініціативних громадян, які вже відгукнулися і надіслали свої пропозиції по конкурсу, і закликає підключатися всіх підприємців!

Поки йде підготовка до конкурсу, триває розробка святкової ювілейної програми і для всіх відвідувачів ринку. Планується безліч заходів і сюрпризів.

5-я_1

5-я_1

Ринок розвивається, упорядковується і продовжує рухатися вперед!

ДОВІДКА. ТОВ «Промтоварний ринок» - найбільший оптово-роздрібний промтоварний ринок в Європі, надає послуги оренди, паркування, охорони. (Адреса: Одеська область, Овідіопольський район, смт Авангард, вул. Базова, 20). Тільки забудована площа становить понад 75 га. На ринку працюють близько 60-ти тисяч людей, 15 тисяч торгових і складських об'єктів (магазини,павільйони, контейнери, склади), 8 автостоянок. На території функціонують: відділення міліції, власні пожежна частина, 3 медпункту і швидка допомога, 2 готелі і автостанція, а також банк, розгалужена мережа громадського харчування.

Щодня Промтоварний ринок «Сьомий кілометр» відвідують близько 200 тисяч людей. Час роботи: з понеділка по четвер - з 6.00 до 15.00, субота та неділя - з 6.00 до 16.00. П'ятниця - вихідний.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...