• Головна
  • Мешканцям Петшотравневого району порадили компостувати сухе листя
11:25, 5 листопада 2014 р.

Мешканцям Петшотравневого району порадили компостувати сухе листя

Восени виникає проблема опалого листя, тому все частіше люди спалюють суху рослинність на присадибних ділянках у приватному секторі забудови. Хоча шкода від цього дуже велика.

В паркових зонах рослини часто обробляють пестецидами, які потрапляють у повітря при загоранні. Коли згорає одна тонна сухого листя у повітря вивільняється близько 9 кг мікрочастинок диму. А разом із димом у повітря виділяються діоксини, які є найотруйнішими для людей речовинами.  Також часто разом із сухою рослинністю люди спалюють безліч різноманітного сміття, що посилює забруднення атмосфери.

У зв'язку з цим працівники відділу з питань благоустрою, санітарії та екології Першотравневого району проводять рейдові перевірки, встановлюють таблички про заборону подібних дій та проводять роз'яснювальну роботу. Працівники відділу радять компостувати опале листя. Адже це є найбільш безпечний шлях утилізації опалого листя.

На осіб, які ігнорують заборону спалювання сухої рослинності, накладають штрафні санкції та складаються адміністративні протоколи за статтею 152 КУпАП. Штраф складає від 340 до 1700 грн. Також за забруднення довколишнього середовища працівники Державної екологічної інспекції можуть скласти протокол за статтею 77 ч.1 КУпАП. За якою штрафні санкції  становлять від 10 до 70 неоподаткових мінімумів від доходів громадян, - повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради.

Працівниками відділу

Источник: http://city.cv.ua/portal/4/z-meshkantsyamy-pershotravnevogo-rajonu-provodyat-roz-yasnyuvalnu-robota-shhodo-nedopushhennya-spalyuvannya-suhoyi-roslynnosti-60864.htmlПра
з димом у повітря вивільняються діоксини – одні з найотруйніших для людини речовин.

Источник: http://city.cv.ua/portal/4/z-meshkantsyamy-pershotravnevogo-rajonu-provodyat-roz-yasnyuvalnu-robota-shhodo-nedopushhennya-spalyuvannya-suhoyi-roslynnosti-60864.htm із листям люди спалюють і сміття, а це посилює забруднення атмосфери.
що суттєво посилює забруднення атмосфери.

Источник: http://city.cv.ua/portal/4/z-meshkantsyamy-pershotravnevogo-rajonu-provodyat-roz-yasnyuvalnu-robota-shhodo-nedopushhennya-spalyuvannya-suhoyi-roslynnosti-60864.html
#Мешканцям Петшотравневого району порадили компостувати сухе листя
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...