• Головна
  • Буковина за два осінні місяці не відібрала жодного зайвого метра кубічного газу
14:35, 5 листопада 2014 р.

Буковина за два осінні місяці не відібрала жодного зайвого метра кубічного газу

3 листопада 2014 р. під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації І.Рибака відбулося чергове засідання Антикризового енергетичного штабу Чернівецької області на якому розглядались питання щодо стану виконання постанови Кабінету Міністрів України від 08.08.2014 № 369 «Деякі питання соціально-економічного розвитку окремих територій у 2014 році», стабільного проходження опалювального сезону 2014/15 року і впровадження заходів щодо зменшення споживання природного газу.

У засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій, Чернівецької та Новодністровської міських рад, теплопостачальних підприємств, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

З ключового питання, а саме – про перелік об’єктів, фінансування яких передбачається за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів з енергозбереження щодо заміщення споживання природного газу згідно постанови Кабінету Міністрів України від 08.08.2014 № 369 «Деякі питання соціально-економічного розвитку окремих територій у 2014 році», на засіданні штабу розглянуто відповідні пропозиції та рекомендовано затвердити перелік з 21 об’єкта, по яких повністю готова необхідна документація. Всього за рахунок субвенції вобласті планується здійснити заходи по заміщенню споживання природного газу на 35 об’єктах. Розрахункова економія природного газу після впровадження цих заходів становитиме 2449,000 тис.м3.

Під час засідання антикризового енергетичного штабу заслухано представників міст та районів області щодо стану проходження опалювального сезону. Відзначено, що завдяки злагодженим зусиллям органів влади і місцевого самоврядування загалом вдалось оперативно відреагувати на пониження температури повітря і у максимально стислі терміни подати тепло до об’єктів теплопостачання.

У Чернівецькій області протягом вересня-жовтня також забезпечено безумовне дотримання лімітів природного газу, доведених Постановою Кабінету Міністрів України № 296 від 09.07.14 «Деякі питання забезпечення населення, підприємств, установ та організацій природним газом до кінця опалювального сезону 2014/15 року».

- Сьогодні можна констатувати, що область за два осінні місяці не відібрала жодного зайвого метра кубічного газу, навпаки, у жовтні нам навіть вдалося зекономити біля 100 тис. м. куб. – заявив заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Роман Марчук. – Це якісний показник роботи антикризового енергетичного штабу області, - повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА.

#Чернівці #газ #економія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...