
13:46, 6 листопада 2014 р.
Солістки жіночого театрально-музичного гурту «Dakh Daughters» вже у Чернівцях
Сьогодні, 6 листопада відбулась прес-конференція солісток жіночого театрально-музичного гурту "Dakh Daughters". Відомо, що сьогодні, дівчата виступлять на сцені Чернівецького драматичного театру ім. О. Кобилянської.
Сім граціозних дівчат виступатимуть у Чернівцях вперше.
"Надзвичайно гарне місто, пройшовши по центральній частині міста, ми зрозуміли, що воно дивовижне", - солістка гурту Анна Нікітана.
Виконавиці розповіли журналістам про те, як вони переживають за події, які творяться у нашії країні, згадали Майдан, активістів.
"На гастролі на схід країни ми не збираємося, я гадаю, що тутешнім жителям та військовим нині не до співів", - міркує Анна.
Відтак, дівчата виконають твори на п’ятнадцяти інструментах. Такоєж дівчата заспівають твори Т.Шевченка, Л.Українки, Ю.Андруховича та багатьох інших письменників України на різних мовах.
Нагадаємо, У Чернівцях виступить жіночий театрально-музичний гурт "Dakh Daughters".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:08
Вчора
10:35
Вчора
09:51
Вчора
19:39
13 березня
17:27
13 березня
16:00
13 березня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
13:28, 1 березня
12:41, 12 березня

Коментарі