• Головна
  • На Буковині будуть відновлювати будинки для переселенців
13:48, 11 листопада 2014 р.

На Буковині будуть відновлювати будинки для переселенців

Управління міжнародного співробітництва та інвестицій спільно з Чернівецькою  ОДА та міською  радою подали ноту на Представництво Європейського Союзу в Україні, щодо вирішення проблем тимчасово переселених осіб з Криму та Сходу України.

- Ми маємо інформацію про те, що наша нота пройшла. Незабаром буде здійснюватися підготовка проекту. Якщо він буде підписаний, то за рахунок наданих коштів буде здійснений ремонт у 2 приміщеннях Глибоцького і Заставнівського районів. У цих приміщеннях будуть розміщені дитячий будинок сімейного типу з Луганська та багатодітні сім'ї, - розповідає Малько Неля Борисівна, начальник управління міжнародного співробітництва та інвестицій ОДА.

За її словами завдяки цьому проекту також буде відремонтований гуртожиток, куди зможуть заселитися 17 сімей біженців. А коли ситуація в країні налагодиться, відремонтовані приміщення будуть використовуватися, як соціальне житло.

У Чернівецькій ОДА сподіваються, що їхній проект буде підписаний, бо на Буковині зараз перебувають орієнтовно 2000 переселенців, які потребують допомоги.

#тимчасово переселені #Чернівці #проект
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...