• Головна
  • У Чернівецькій області закрили п’ять цехів по виготовленню алкоголя
11:52, 14 листопада 2014 р.

У Чернівецькій області закрили п’ять цехів по виготовленню алкоголя

Впродовж десяти місяців цього року працівниками оперативного управління ДПІ у м. Чернівцях припинено діяльність 5 „підпільних” цехів по виробництву фальсифікованих лікеро – горілчаних виробів та вилучено з незаконного обігу товарно-матеріальних цінностей на загальну суму 373,65 тис. грн.

Викрито та припинено діяльність «конвертаційного центру», який надавав послуги підприємствам реального сектору економіки з різних областей України. Загальна сума проконвертованих коштів за період діяльності «конвертаційного центру» (грудень 2013 року – жовтень 2014 року) складає 62,4 млн. грн. Під час першочергових слідчо-оперативних заходів вилучено тіньову бухгалтерію, комп’ютерну техніку, 24 печатки та конвертовану готівку в сумі 350 тис. грн.

Загалом слідчими податкової міліції Чернівців внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 22 відомості про вчинення тяжких кримінальних правопорушень у сфері оподаткування та незаконного обігу підакцизних товарів, повідомляє інформаційно – комунікаційний відділ ДПІ у м. Чернівцях.

#Буковина #алкоголь #цехи #підпільно
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...