• Головна
  • У Чернівцях розпочинається люстрація суддів
16:23, 14 листопада 2014 р.

У Чернівцях розпочинається люстрація суддів

У Чернівцях спостерігається незаконні рішення суддів про які громада міста активно обурюється. Проте, останнє судове рішення здивувало навіть представників влади, Наглядової ради МТК "Калинівський ринок", ГО "Автомайдан-Чернівці" та інших організацій.

Про це сьогодні, 14 листопада повідомив секретар міської ради Ярослав Кушнірик.

“У Чернівцях судді пішли проти міського голови. Така ситуація вперше в Україні. Чернівецький суд, а також Вінницький пішли проти права мера на вето. Хоча згідно із законом не підтримувати такого рішення може тільки депутатський склад. Здається, що скоро, не потрібно будуть місцева рада, організації, адже все можна буде вирішити судом", - заявив Я.Кушнірик

За словами керівника Автомайдану Олексія Коломійця, нині судді забули, що був Євромайдан, за що боролися студенти і за ситуацію, яка нині на сході України.

“Мені цікаво, про що думав цей суддя, коли приймав рішення щодо продажу гуртожитків разом із людьми на вулицях Хотинській 4, Політаєва 12", - каже О.Коломієць.

Представник Автомайдану попередив, що з грудня починається масова люстрація суддів, а сміттєві баки уже підготовлені.

Тим часом, міська рада із спеціальним зверненням щодо цієї ситуації звернеться до Міністра юстиції та президента України.

#чернівці #громада #судді #незаконно
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...