• Головна
  • У Чернівцях найкращі студенти отримали відзнаки
13:59, 17 листопада 2014 р.

У Чернівцях найкращі студенти отримали відзнаки

Сьогодні,17 листопада ввесь світ відзначає День Студента. З нагоди цього молодіжного свята у Чернівецькій міській раді нагородили відзнаками, грошовими преміями та квітами 44 найкращих студенів міських ВНЗ.

Урочистість, яка вже 13 рік поспіль проходить у Чернівцях, традиційно почалася з виконання гімну всього студентсва „Gaudeamus”, який виконував хор Чернівецького обласного училища мистецтв ім.С.Воробкевича.

- Студенстське життя — це не лише веселощі, а й обов'язок вчитися так, щоб наше майбутнє лише розцвітало, а наша держава була такою, про яку ми мріємо вже дуже давно, - відзначила  голова студентського парламенту Христина Московчук.

Привітати кращих з кращих прийшли секретар міської ради Ярослав Кушнірик, заступник міського голови Олександр Паскар, депутат міської ради, по сумісництву і викладач ЧНУ Мирослав Зайчук та голова ради директорів ВНЗ Алла Гапей.

- Студентство — це молодіжний авангард, який завжди був на вістрі всіх подій, що відбувалися в нашому місті. Від імені міської ради я дякую студентам за участь у всіх заходах міста, в благодійних заходах на підтримку АТО, - підмітив Ярослав Кушнірук.

- Студенти завжди були рушійною силою. Дякуючи студенському Євромайдану відбулася велика кількість подій. При таких студентах бути Україні цілісній, бути Україні незалежній, - зауважив Мирослав Зайчук.

На заході повідомили, що незважаючи на такий скрутний час, конкурс «Студент року 2014» відбудеться 28 листопада в палаці Академічному.

#день студента #нагороди #премії
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...