• Головна
  • У Чернівцях привітали працівників радіо, телебачення та зв'язку
16:50, 17 листопада 2014 р.

У Чернівцях привітали працівників радіо, телебачення та зв'язку

Сьогодні, 17 листопада, в обласній державній адміністрації з нагоди професійного свята працівників радіо, телебачення та зв’язку привітали в.о. заступника голови обласної державної адміністрації, директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олена  Верига, перший заступник голови обласної ради Ярослав Курко, начальник управління суспільних комунікацій облдержадміністрації Марина Тимофійчук-Степанова.

Відзначивши важливу роль електронних засобів масової інформації у сучасному суспільстві, Олена Верига щиро подякувала їм за професійну роботу, об’єктивність у висвітленні найважливіших подій в житті України та Буковини.

В свою чергу Марина Тимофійчук-Степанова висловила переконання, що фахова майстерність представників електронних ЗМІ й надалі сприятиме становленню в Україні сучасного інформаційного простору.

Кращих представників радіо, телебачення та зв’язку Буковини нагороджено Почесними грамотами Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення, обласної державної адміністрації та обласної ради, повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА.

#ЗМІ #грамоти #інформаційний простір
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...