
11:48, 18 листопада 2014 р.
На Буковині студенти провели благодійний ярмарок, щоб зібрати гроші для військових
На Буковині студенти провели благодійний ярмарок, на якому продавали власноруч виготовленні вироби з дерева, картини зі шкіри, пічки-буржуйки і випічку. За зібрані кошти молодь планує купити теплі речі і ліки для солдатів.
Про це пише ZIK.
«Зібрані кошти будуть передані в першу чергу тим, хто лежить з пораненнями в госпіталях, нашим буковинцям, нашим захисникам, нашим героям. Такий захід, як на мене, – це одна із дієвих форм військово-патріотичного виховання молоді», – переконаний викладач Богдан Король.
«І студентам приємно, й нам приємно, що вони нас не забувають. Ми їх там також не забуваємо. Всі листи, малюнки, то все, що вони нам передають завжди при нас», – зазначає військовослужбовець Володимир Гешко.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:51
Вчора
18:07
Вчора
15:33
Вчора
11:05
Вчора
Спецтема
Оголошення
10:48, 7 липня
10:48, 7 липня
21:33, 3 липня
21:33, 3 липня
00:00, 17 березня
live comments feed...
Коментарі