• Головна
  • У Чернівцях проходитиме фестиваль з кулінарного мистецтва
16:23, 18 листопада 2014 р.

У Чернівцях проходитиме фестиваль з кулінарного мистецтва

4 грудня у Чернівцях відбудеться ХІІІ фестиваль з кулінарного мистецтва «Буковинська гостинність – 2014». Захід проходитиме в приміщенні ресторану «PALAZZO» за адресою: м.Чернівці, вул.Руська, 242 (початок об 11 год.).

У рамках фестивалю відбуватимуться:– конкурс кухарів (юніори, дорослі) у номінації «Фірмова страва від кухаря» (домашнє завдання); – конкурс кондитерів (юніори, дорослі) у номінації «Україна понад усе»; – конкурс офіціантів (юніори, дорослі) у номінації «Майстри сервісу»; – презентація композицій з карвінгу (юніори, дорослі), інформує прес-служба Чернівецької міської ради.

Для ознайомлення з умовами участі у конкурсі необхідно звернутись в департамент економіки міської ради (м. Чернівці, вул. О.Кобилянської, 3, каб. № 6, тел. (0372) 551746, 526072).

4 грудня у Чернівцях відбудеться ХІІІ фестиваль з кулінарного мистецтва «Буковинська гостинність – 2014». Захід проходитиме в приміщенні ресторану «PALAZZO» за адресою: м.Чернівці, вул.Руська, 242 (початок об 11 год.). У рамках фестивалю відбуватимуться: – конкурс кухарів (юніори, дорослі) у номінації «Фірмова страва від кухаря» (домашнє завдання); – конкурс кондитерів (юніори, дорослі) у номінації «Україна понад усе»; – конкурс офіціантів (юніори, дорослі) у номінації «Майстри сервісу»; – презентація композицій з карвінгу (юніори, дорослі). Для ознайомлення з умовами участі у конкурсі необхідно звернутись в департамент економіки міської ради (м. Чернівці, вул. О.Кобилянської, 3, каб. № 6, тел. (0372) 551746, 526072).

Источник: http://city.cv.ua/portal/4/do-vidoma-pidpryyemtsiv-restorannogo-gospodarstva-61299.html
#фестиваль #кулінарне мистецтво,конкурс
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...