• Головна
  • На вулицях буковинських сіл встановили бруківку
17:44, 18 листопада 2014 р.

На вулицях буковинських сіл встановили бруківку

Сьогодні, 18 листопада, начальник управління капітального будівництва Чернівецької ОДА Олександ Пуршага прозвітував про підсумки роботи управління капітального будівництва обласної державної адміністрації за десяти місяців поточного року.

На будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання комунальних доріг з обласного дорожнього фонду управлінню капітального будівництва профінансовано 16434,132 тис. гривень. Загалом за рахунок вищезазначеного фінансування відремонтовано 265 397м.кв автошляхів області, в тому числі 223 653 м.кв гравійних.

- Враховуючи стан, в якому перебуває наша держава, фінансування проводиться з двох джерел, а саме коштами субвенцій Державного бюджету та обласного фонду, - зазначив Олександр Пуршега.

Посадовець похвалився проведеною роботою, капітальним ремонтом деякіх доріг в Чернівецькій області та проведенням будівельно-ремонтних робіт на об'єктах соціально-культурного призначення в м. Новодністровськ.

- Хотів би звернути вашу увагу на іновації, які ми запровадили.На теренах Буковини ми розпочали виконувати роботи зі встановлення на сільських дорогах бруківки. В якості експеременту бруківку встановлено у Новоселицькому районі у селах Припруття та Балківці, у Кіцманському районі в с.Шипинці, також у Сторожинецькому районі в селі Годилів. На сьогоднішній день там завершені роботи.- розповів начальник.

На сьогоднішній день на Буковині є 50 об'єктів, які потребують фінансування для добудови.

#бруківка #ремонтні роботи #дороги
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...