• Головна
  • Чернівчани мають можливість згадати миті Євромайдану
Річниця Євромайдану
16:59, 20 листопада 2014 р.

Чернівчани мають можливість згадати миті Євромайдану

Річниця Євромайдану

Сьогодні, 20 листопада, в Обласній науковій бібліотеці імені М. Івасюка відбулося відкриття фотовиставки Ігоря Гайдая «Обличчя свободи. Євромайдан».

- Я не просто людина, яка займається документальною фотографією, я був учасником всіх подій на Майдані і майже з перших днів почав фотографувати цих людей, які чинили супротив владі. Для мене вони були однодумцями, і я вирішив зробити серію документальних портретів, - розповів Ігор.

Разом із своєю дружиною Ніною фотограф був на передовій на Майдані, і, як ніхто інший, зміг у своїх світлинах передати ті емоції, які панували в Києві під час Революції Гідності.

У столицю Буковини фотограф привіз 20 світлин, хоча вся серія «Обличчя свободи» налічує більше 250 знімків. Сьогодні всі фотографії переглянути неможливо, адже всю серію фото Ігор планує вмістити у власну книгу, присвячену подіям Євромайдану. Та наразі коштів на те, щоб випустити таку книгу немає. Тому що всі зберігання жертвує на українську армію. - «Більшу частину фотознімків можна переглянути на http://www.fotogaidai.org», - поділилося творче подружжя.

- Ці фотографії може тільки виглядають як постановочні, насправді я фотографував людей, які створювали майданіський рух, одразу. Щоб зробити принаймні одну із фотографії, мені знадобилося приблизно одну хвилину, - прокоментував Ігор Гайдай.

Київський фотограф розповів, що всі учасники його фотографій тепер є його хорошими знайомими, з якими він пережив такий важливий етап свого життя. Творча сім'я Ігоря та Ніни Гайдай планують розшукати всіх людей, яких їм вдалося зафіксувати.

Ігор гордиться, що учасники його фотографій стали відомими у всьому світі. Привів у приклад нашого земляка козака Гаврилюка. Також фотограф із всіх фото виділив саме ті, які були зроблені на Грушевського, коли там відбувалися найнебезпечніші події.

Всі охочі зможуть переглянути роботи фотографа в Обласній науковій бібліотеці ім. М.Івасюка (м.Чернівці, вул. О.Кобилянської, 47). Фотовиставка триватиме до 27 листопада.55HleAcD0WYa7KjT_9wCZIB4Uxoeu152kBQxXo7MKJKwFcHqsbYNlOcgnSDwzBRfooHloeQmreGMUIhtN3LuXE_wmMO49TJ5OEYZ2kpBd5yL_kwRODc3povrQwgyv86_yQGM

#євромайдан #фотовиставка #гайдай
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...