• Головна
  • На Буковині стартує мандрівний фестиваль документального кіно
17:31, 20 листопада 2014 р.

На Буковині стартує мандрівний фестиваль документального кіно

Сьогодні, 20 листопада, відбулася прес-конференція організаторів мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA в Чернівецькій області, де вони розповіли присутнім про тиждень документального кіно.

- Фестиваль задумувався як метод навчання про права людини. На жаль, традиційна освіта не дає змоги отримати знання про те, що таке права людини, як їх використовувати на практиці. Тому у нас з'явилася ця ідея: за допомогою кіно намагатися донести знання до громадян, - розповідає Надія Чущак, координатор правозахисних заходів Docudays UA.

У Чернівцькій області такий фестиваль проводиться вчетверте. Організатори поділилися, що у програмі цьогорічного фестивалю будуть продемонстровані документальні стрічки, фотовиставка, майстер-клас з фотографій та освітні заходи.

Офіційне відкриття фестивалю відбудеться 21 листопала о 18.00 у річницю початку Революції Гідності демонстрацією фільму «Євромайдан. Чорновий монтаж» на факультеті історії, політології, міжнародних відносин ЧНУ.

- До перегляду фільмів ми залучили ЗМІ та громадських активістів, а також студентську та учнівську аудиторію, на яку найбільше орієнтувались,-  зазначила Євгенія Олійник, організор фестивалю.

- В Чернівці ми постаралися привезти тільки ті фільми, які отримали найбільше уваги в Києві. Ми стараємося підібрати найбільш актуальні фільми, бо  документальні фільми — це не попкорнове кіно, це кіно, яке потребує певної віддачі, мислення глядачів та певних висновків, - поділився Ігор Мосін, організато фестивалю в Чернівцях.

Варто зазначити, що цей фестиваль проходитиме не тільки в Чернівцях, а й у менших населених пунктах та у дитячому будинку в с.Оршівці.

На Буковині стартує мандрівний фестиваль  документального кіно, фото-1
#фестиваль кіно #Чернівці #документальне кіно
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...