• Головна
  • Правоохоронні органи Італії погодилися на екстрадицію буковинця, який 10 років ухилявся від відбування покарання
11:48, 21 листопада 2014 р.

Правоохоронні органи Італії погодилися на екстрадицію буковинця, який 10 років ухилявся від відбування покарання

У 2004 році у Новоселицькому районному суді Чернівецької області слухалась справа відносно громадянина Х., який вчинив злочин, передбачений ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України - таємне викрадення чужого майна (разом з товаришем викрали з гаражів СВК «Дружба» в с. Магала Новоселицького району Чернівецької області, двигун від автомобіля ЗИЛ-130).

Суд визнав винним Х. у вчиненні вказаного злочину та визначив покарання у вигляді двох років позбавлення волі. На підставі ст. 75 КК України чоловіка звільнено від відбування покарання з іспитовим строком – два роки та зобов’язано його повідомляти органи кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання та роботи і періодично з’являтися в органи кримінально-виконавчої системи для реєстрації.

Проте, починаючи з січня 2005 року порушник на реєстрацію в КВІ не з’являвся, як виявилось - виїхав за кордон, а отже не виконав покладені на нього судом обов’язки.

У зв’язку з цим, Новоселицька МВ КВІ внесла подання до Новоселицького районного суду Чернівецької області з вимогою скасувати рішення про звільнення засудженого від відбування покарання з випробуванням, а призначити покарання у вигляді двох років позбавлення волі.

У січні 2014 року до Новоселицького РВ УМВС України в Чернівецькій області надійшло повідомлення з Робочого Апарату Укрбторо Інтерполу про затримання Х. в Італійській Республіці в місті Болонья.

Нещодавно до прокуратури області надійшла інформація, що на підставі Європейської конвенції про видачу правопорушників компетентні органи Італійської Республіки задовольнили запит про видачу в Україну громадянина Х. , для виконання вироку, - повідомляє прес-служба прокуратури в Чернівецькій області.

#італія #буковинець #покарання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...