• Головна
  • Суперечка навколо будівництва на Проспекті триває
14:53, 21 листопада 2014 р.

Суперечка навколо будівництва на Проспекті триває

Сьогодні, 21 листопада, в приміщені міської ради відбувся брифінг за участю членів комісії з дослідження законності будівництва за адресою: Проспект Незалежності ,131.

Розпорядженням Чернівецького міського голови була створена комісія із законності даного будівництва. У склад комісії були включені депутати чернівецької міської ради, спеціалісти з департаменту містобудування депаратаменту земельних ресурсів та юридичного відділу міскьої ради, представники забудовника та представники громади міста. На брифінгу обговорювали попередні підсумки роботи комісії.

- На сьогодні ситуація в якій працює комісія є досить важкою з декількох причин. Наприклад, недосконале законодавство, та корумпованість деяких органів владного контролю. Комісією зроблені певні висновки і рекомендації, які будуть винесені на розгляд чергової сесії депутатів міської ради, - розповів депутат міської ради Андрій Шалєєв.

На брифінгу були присутні обидві конфліктуючі сторони: представники міської влади разом із громадськими активістами та представниками фірми­-підрядника ТОВ "Чернівцібудінвест". Конструктивної розмови між сторонами не відбулося. Брифінг переріс у взаємні звинувачення.

Нагадаємо, що підприємець звів торгівельні приміщення з порушеннями, адже за рішенням сесії міської ради підприємцю було надано дозвіл на облаштування житлового комплексу площею до 30 тис. кв.м, а натомість вже сьогодні тут побудована багатоповерхова комерційна споруда на 100 тис. кв м.

- Ми порекомендувалии представникам забудови визнати, що вони порушили договір, і запропонували компроміс — зупинитися на тому, що зараз там є, узаконити документи і поміняти цільове призначення. Та нам заявили, що зупинятися ніхто не збирається. Тобто, люди не йдуть не компроміс. Натомість, комісія вирішила долучити оцінку незалежної фахової експертизи щодо існуючої будівлі, - зазначила Олена Калмикова, депутат міської ради.

З цього брифінгу стало зрозуміло, що до порозуміння сторони самостійно не прийдуть. Хоча адвокат зі сторони забудовника публічно заявила, що вони готові йти на уступки.Отож, залишається чекати і спостерігати за перебігом подій. 

#житлово-торгівельний комплекс #конфлікт #комісія
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...