• Головна
  • «Будівництво комплексу на Проспекті зупинено» - директор «Чернівцібудінвест»
16:14, 26 листопада 2014 р.

«Будівництво комплексу на Проспекті зупинено» - директор «Чернівцібудінвест»

Сьогодні, 26 листопада, відбулася прес-конференція присвячена актуальним питанням щодо будівницва торгівельно-житлового комплексу «Проспект» та ситуації, яка склалась довколо нього.

Нагадаємо, розпорядженням Чернівецького міського голови була створена комісія із законності даного будівництва. У склад комісії були включені депутати Чернівецької міської ради, спеціалісти з департаменту містобудування, депаратаменту земельних ресурсів та юридичного відділу міської ради, представники забудовника та представники громади міста.

Вже пройшло декілька засідань цієї комісії, про останнє розповіла юрист ТОВ « Гіпербуд» Вольська Вікторія:

- Комісія дійшла висновку, що це питання треба передати на розгляд суду. Тобто підготувати позивтну заяву, яка буде подана до суду. І вже цей незалежний орган вирішить законне це будівництво, чи ні.

Зі сторони забудівельної компанії готуються і часково подані заяви про спростування недостовірної інформації. Позови стосуються окремих депутатів міської ради та юристів. Компанія не приховує те, що готується позовна заява про відшкодування матеріальних збитків.

- Були рекомендації припинити будівництво. Ми пішли на зустріч. Але законною підставою припинення будівництва - є лише ухвала суду. А  вся наша документація відповідає нормам чинного законодавства, - підкреслила Вікторія Вольська.

Юрист зазначила, що підприємство  готове до конструктивного діалогу. Але вони не готові миритися зі скаргами людей, які живуть в тому районі і приходять із заявами, що комплекс буде загороджувати сонце та їхнім дітям не буде де гуляти. Для фірми забудівельника це не привід припиняти будівнитцво.

Директор «Чернівцібудінвест» Сергій Летяцький наголосив, що зараз на даній земельній ділянці не йдуть  роботи щодо будівництва подальших черг. Але наразі готуються документи до здачі в експлуатацію першої черги споруди, підписуються договори з інвесторами. Тобто незабаром можемо очікувати відкриття нового торгового центру.

Зрозуміло те, що самостійно сторони конфлікту до логічного вирішення проблеми не дійдуть.Залишається чекати рішення суду.

_2013.02.16_15h42m08s_014__141657853721

_2013.02.16_15h42m08s_014__141657853721

#Проспект #будівництво #житлово-торгівельний комплекс
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...