• Головна
  • У Чернівцях зупинено рух тролейбусів
09:16, 27 листопада 2014 р.

У Чернівцях зупинено рух тролейбусів

Через вихід із ладу трансформаторної підстанції зупинено рух тролейбусів на маршрутах №3,5,1 та 6. Ведуться ремонтні роботи. Рух тролейбусів у звичному режимі буде відновлено орієнтовано через 3 години. Перевізників закликано збільшити кількість автобусів за напрямком тролейбусних маршрутів. Про ситуацію попереджено служби таксі.

Чернівецьке тролейбусне управління просить чернівчан з розумінням поставитися до аварійної ситуації. Робитиметься усе можливе для відновлення руху тролейбусів, інформує прес-служба Чернівецької міської ради.

Через вихід із ладу трансформаторної підстанції зупинено рух тролейбусів на маршрутах №3,5,1 та 6. Ведуться ремонтні роботи. Рух тролейбусів у звичному режимі буде відновлено орієнтовано через 3 години. Перевізиків закликано збільшити кількість автобусів за напрямком тролейбусних маршрутів. Про ситуацію попереджено служби таксі. Чернівецьке тролейбусне управління просить чернівчан з розумінням поставитися до аварійної ситуації. Робитиметься усе можливе для відновлення руху тролейбусів.

Источник: http://city.cv.ua/portal/4/cherez-polamku-transformatornoyi-pidstantsiyi-y-pryzupyneno-ruh-trolejbusiv-61616.html
#зупинено рух #тролейблус #аварія
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...