• Головна
  • У Чернівцях почалися перші Муніципальні читання, на яких обговорять питання щодо самоврядування
11:01, 4 грудня 2014 р.

У Чернівцях почалися перші Муніципальні читання, на яких обговорять питання щодо самоврядування

Сьогодні, 4 грудня, у Чернівецькій міській раді проходять перші Муніципальні читання імені Антона Кохановського.

-Ми надіємося, що такі читання допомужть суттєво покращити сприйняття місцевого самоврядування. Я переконаний, що перша спроба буде плідною, що будуть жваві дискусії та будуть напрацьовані серйозні рішення, - зазначив Чернівецький міський голова Олексій Каспрук.

Метою проведення читань є обговорення актуальних питань, пов'язаних з місцевим самоврядуванням та муніципальним управлінням, розвитком служби в органах місцевого самоврядування в умовах реалізації адміністративної реформи в Україні  та основною метою є наближення перспектив інтеграції України шляхом адаптації змісту і форм діяльності органів місцевого самоврядування до провідних моделей, що існують у країнах ЄС.

В заході беруть участь керівники та спеціалісти органів місцевого самоврядування та місцевих органів державної влади, експерти, науковці, лідери неурядових організацій та представники ЗМІ.

- Переконаний, що сьогоднішня наша робота буде ефективною і ми зможемо напрацювати багато дієвих механізмів щодо тих проблем, які є в нашій державі та області. Приємним є те, що за останні місяці у нашій області було проведено багато заходів, тренінгів, форумів на яких піднімаються питання сьогодення, це означає, що ми живемо і нам не байдуже, що відбувається навколо, - прокоментував заступник керівника апарату Чернівецької ОДА Олександр Шкурідін.

Під час читань читань науковці обговорюватимуть результати наукового дослідження Чернівецького регіонального центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств та організацій. Також у рамках заходу відбудеться круглий стіл на тему  «Сучасні виклики муніципального управління в контексті європейської інтеграції України».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#муніципальні читання #самоврядування #інтеграція #Чернівці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...