• Головна
  • У Чернівцях виготовляли чохли для меблів із неіснуючої тканини
14:20, 9 грудня 2014 р.

У Чернівцях виготовляли чохли для меблів із неіснуючої тканини

Нещодавно за результатами документальної позапланової перевірки одного з чернівецьких товариств „ІКС” чернівецькі податківці донарахували 140,0 тис. грн. податку на додану вартість.

Система автоматизованого співставлення податкових зобов’язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів в черговий раз дозволила податківцям виявили «прогалини» у ланцюгу постачання (цього разу підприємств – виробників меблів).

Так, чернівецьке товариство «ІКС» виготовляло чохли для меблів із неіснуючої тканини, при цьому формуючи з «фантомної» тканини податковий кредит по ПДВ. Далі ці чохли реалізовували виробнику меблів в одному з районних центрів  нашої області.

Такі «чудеса» виробництва не могли залишити поза увагою представники фіскального відомства, адже безтоварні операції, – це найпримітивніша схема ухилення від оподаткування.

Державна податкова інспекція у м. Чернівцях закликає підприємців дотримуватись вимог закону, адже сьогоднішня ситуація у державі, як ніколи, вимагає від платників порядності у сплати податків, а від податківців – принциповості до тих, хто намагається порушити закон. Повідомляє інформаційно – комунікаційний відділ ДПІ у м.  Чернівці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...