
12:19, 19 грудня 2014 р.
Всі легальні новорічні ялинки в Чернівецькій області будуть марковані
Як повідомляє прес-служба управління Чернівецького обласного лісового та мисливського господарства, для того, щоб недопустити незаконну вирубку дерев, і, як наслідок, заборонений їх продаж, всі легально заготовлені ялинки в Чернівецькій області будуть промарковані.
Всі вони будуть мати бирку чорного або білого кольорів зі своїм унікальним штрих-кодом-номером, занесеним в електронний реєстр.
Завдяки цьому штрих-коду навіть можна буде з'ясувати, з якого лісництва привезено те чи інше дерево. Якщо в реєстрі не буде вашого номера, це говорить про те, що ялинка привезена і продається незаконно.
Дізнатися, чи легально купується вами дерево, можна за телефонами оперативних штабів: (044) 209-69-37 або (044) 209-69-40; або на сайті www.ulk.gov.ua.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:22
Вчора
17:08
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
00:38, 2 вересня
Коментарі