• Головна
  • Дві незнешкоджені міни знов були знайдені на Буковині
16:51, 23 грудня 2014 р.

Дві незнешкоджені міни знов були знайдені на Буковині

Як повідомляє пресс-служба Управління ДСНС України в Чернівецькій області, у селі Виженка Вижницького району 21 грудня місцевий житель виявив дві міни.

Прибулі на місце фахівці - піротехніки змогли вилучити небезпечні предмети. Це були мінометні міни калібру 82 мм часів Другої світової війни. На даний момент йде робота по їх знешкодженню.

З початку 2014 на території Буковини було знайдено та знешкоджено 88 вибухонебезпечних снарядів часів обох світових воєн.

Обласне управління Міністерства надзвичайних ситуацій нагадує всім алгоритм дій при знаходженні подібних предметів: не можна торкатися руками невідомих знахідок. Місце, де лежить такий предмет, потрібно обгородити, по можливості використовуючи яскраві предмети. Якщо ж нічого подібного поруч немає, то використовуючи ті предмети, що є під рукою. Обов'язково зателефонувати на номер телефону народної служби порятунку 101.

Ми вже писали про те, що 19 грудня на березі річки Прут у Чернівцях було знайдено 7 артилерійських снарядів Першої світової війни. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#міна #снаряд #піротехники
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...