актуально
10:56, 6 січня 2015 р.
Кількість загиблих військових у ДТП зросла до 13
актуально
Вночі в лікарні від отриманих під час ДТП травм помер ще 1 військовий. Про це повідомляє «Громадське». Попередньо повідомлялося, що у ДТП загинули 12 бійців, ще 18 поранені. Загинули бійці батальйону Національної гвардії імені Кульчицького, які їхали на ротацію.
Поранені знаходяться в лікарні в Артемівську. Вночі унаслідок отриманих травм помер ще один боєць. Таким чином всього в аварії загинуло 13 військових.
Нагадаємо, 5 січня на Донбасі в зоні АТО зіткнулися військові автомобілі КРаЗ та автобус «Богдан».
«5 січня під час здійснення ротації добровольців та військовослужбовців за контрактом Національної гвардії України в зоні проведення АТО, з причини поганих погодних умов відбулось зіткнення військових автомобілів КРаЗ та автобусу Богдан», - зазначили у прес-службі Нацгвардії.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:26
Вчора
15:23
Вчора
10:26
Вчора
08:03
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
20:10, 9 січня
10:20, 9 січня
38
10:45, 8 січня
30
15:43, 11 січня
06:14, 10 січня
live comments feed...
Коментарі