• Головна
  • Чернівецьких школярів навчать сортувати сміття
08:53, 13 січня 2015 р.

Чернівецьких школярів навчать сортувати сміття

Як повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради, фірма «Альтфатер Чернівці» в школах Шевченківського району міста буде займатися впровадженням програми «Розділяємо відходи разом».

Шляхи реалізації цієї екопрограмми підприємство розробляло рік, і розрахована вона на чернівецькі навчальні заклади.

 Школярі отримають теоретичні та практичні знання про раціональне використання цінних ресурсів. Навчаться роздільному збору відходів за аналогією з європейською системою поводження з відходами.

 Екопрограмма розрахована на школярів 1-6 класів. Перший етап її реалізації розпочнеться 3 лютого. Основна мета програми - підвищити рівень обізнаності молодого покоління в тому, що стосується збереження ресурсів нашої планети, правильною поведінкою з відходами. Зрозуміти важливість вторинної переробки відходів, і дізнатися о шляхах подальшого їх використання.

 Програма буде інтерактивною і ігровою. У ході її діти дізнаються об основах поводження та утилізації відходів, об основних видах сировини, які використовуються в подальшій обробці, а також зрозуміють правила сортування відходів і процес подальшої їх переробки. Школярам покажуть приклади корисних речей, виготовлених в результаті вторинної переробки відходів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сміття #школяри #Альтфатер-Чернівці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...