
12:24, 14 січня 2015 р.
На Буковині на пожежі загинув чоловік
Як повідомляє Управління ДСНС України у Чернівецькій області, сьогодні близько 4 ранку на «гарячу» лінію служби порятунку 101 міста Вижниця надійшло повідомлення про те, що в селі Велике горить житловий будинок. Пожежу помітили сусіди і відразу викликали рятувальників.
У будинку знаходився чоловік. Прибулі рятувальники відразу ж знайшли в будинку чоловіка 1944 народження, на жаль, вже без ознак життя.
Пожежа була оперативно загашена. Тіло чоловіка відправлено на судово-медичну експертизу для встановлення причин смерті. За попередніми даними, пожежа настав у результаті паління.
Також пожежа сталася в Чернівцях - в квартирі на 4 поверсі по вул. Руської. Пожежна команда на подію не викликалася, оскільки мешканці швидко побачили і самі ліквідували загоряння. В результаті вогнем зіпсовані стіни і стеля, постраждалих у пожежі немає.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:54
12:49
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:58, 14 травня
15:51, Вчора
12:18, 13 травня
13:59, Сьогодні

Коментарі