16:00, 27 січня 2015 р.
У Чернівцях в тролейбусі «кишеньковий злодій» обікрав жінку
Як повідомляє прес-служба Управління МВС України в Чернівецькій області, житель Чернівців у тролейбусі обікрав 60-річну жінку.
Підозрілого чоловіка, який вийшов з тролейбуса, тут же обшукали співробітники карного розшуку, які в цей час проводили оперативно-профілактичні заходи. До того ж виявилося, що цей чоловік вже давно відомий міліціонерам, так як вже неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжки.
На цей раз в тролейбусі він обікрав жінку - витягнув з її сумки гаманець, в якому було 50 доларів, документи та банківські картки. Жінка навіть не відчула, що її обікрали.
Правоохоронці одразу повернули жінці вкрадені речі.
На даний момент за фактом крадіжки відкрито кримінальне провадження. Чоловікові «світить» покарання у вигляді позбавлення волі до трьох років.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
20:43
Вчора
19:20
Вчора
17:17
Вчора
16:20
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
11:43, 13 січня
13
15:20, Вчора
16:12, 9 січня
12:42, 15 січня
5
11:43, 13 січня
live comments feed...
Коментарі