• Головна
  • У Донецькому аеропорту зник безвісти ще один кіборг з Буковини
Допоможіть знайти кіборга
19:02, 28 січня 2015 р.

У Донецькому аеропорту зник безвісти ще один кіборг з Буковини

Допоможіть знайти кіборга

Про це журналісту 0372.ua розповіли родичі зниклого.Це 35-річний Боднарюк Олександр Васильович з с. Анадоли Хотинського району Чернівецької області.
Він на БМП відвозив до аеропорту підкріплення, а звідти забирав поранених. Останній раз виходив на зв'язок 20 січня 2015 року о 10.20. Олександр Боднарюк - військовослужбовець 80-ї бригади, 3-й батальйон, 9-ма рота. Позивний — «бандит».
Друзі та родичі зверталися до Анадольської сільської ради та Хотинського райвійськкомату — поки немає жодної інформації.Жоден з двох мобільних телефонів не відповідає — абонент не може прийняти дзвінок.
«Олесандра Боднарюка немає ні в списках загиблих, ні в списках полонених, немає офіційної інформації і з військової частини. Дуже хочеться сподіватися, що він живий», — сказав нам військовий комісар Хотинського району Ігор Шевчук.
В Олександа Боднарюка є особливі прикмети, по яких його можна впізнати: на шиї з лівого боку велике татуювання у вигляді абстракції з видовженими листками, на лівій руці — татуювання у вигляді дракона, на правій нозі біля пальців — татуювання у вигляді скорпіона, на лівій нозі на місці підйому — поперечний шрам. На лівій руці на кисті вибито татуювання «IV+» (група крові). На правій руці — татуювання «ВДВ».

Рідні звертаються по допомогу до усіх, кому хоч щось відомо про місцезнаходження про Олександра Боднарюка і просять повідомляти будь-яку інформацію про нього на моб. тел.0999160351 (сестра Наталія) та 0989115880 (батько — Василь Олексійович).

#Буковинський кіборг #Олександр Боднарюк #зник безвісти #герой
Оголошення
live comments feed...