![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
11:38, 5 лютого 2015 р.
На Буковині неповнолітній хлопець вкрав з магазину цукерки та цигарки
Як повідомляє прес-служба Управління МВС України в Чернівецькій області, в Кіцманьскій райвідділ міліції звернувся 59-річний власник магазину в селі Киселів. Він розповів, що в магазин проник невідомий і вкрав звідти цукерки та цигарки.
На місце прибули співробітники карного розшуку та дільничні інспектори. Вони провели ряд оперативно-розшукових заходів та опитали місцевих жителів. За свідченнями останніх з'ясувалося, що підозрілий хлопець ошивався неподалік від магазину.
У підсумку, особу злодія була встановлена - ним виявився 15-річний житель того ж села.
На даний момент за фактом крадіжки розпочато кримінальне провадження. Неповнолітньому любителю солодощів загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до шести років. Слідство триває.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
14:04
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
16:04, 16 липня
16:00, 16 липня
18:56, 18 липня
18:56, 18 липня
18:56, 18 липня
live comments feed...
Коментарі