![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
14:16, 6 лютого 2015 р.
Чернівецькі податківці відправили в зону АТО автомобіль
Як повідомляє інформаційно-комунікаційній відділ Дежавної податкової у Чернівцях, чернівецькі податківці відправили в зону АТО свій автомобіль «Нива». Машину завантажили продуктами харчування для буковинських військових.
Колектив податкової інспекції Чернівців сподівається на те, що автомобіль допоможе захисникам нашої країни в боротьбі за її цілісність і незалежність.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
14:04
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі