![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
допомога кіборгам
21:06, 9 лютого 2015 р.
Чернівецькі волонтери передали кіборгам в АТО реанімобіль
допомога кіборгам
Оснащений усім необхідним для роботи у зоні бойових дій автомобіль передали Донецьким кіборгам, які кілька днів відпочивали на Буковині.
Своїх прізвищ та імен кіборги не називають, їх кличуть за позивними - «Ефіоп» та «Кузня». Сьогодні бійці вирушили на свої позиції неподалік Донецького аеропорту.Та поїхали кіборги з Чернівців не з порожніми руками. Захисники аеропорту вирушили на реанімобілі, який їм придбали чернівецькі волонтери. Вартість машини - 10 тисяч євро. Перед від'їздом реанімобіль з бійцями освятив священик.
У машину кіборгам також завантажили продукти, і «Валентинки» з побажаннями содатам,які зробили власними руками діти чернівецьких шкіл.Не обділили захисників аеропорту своєю увагою й чернівецькі журналісти - вони написали свої послання воїнам в АТО на українському прапорі, який кіборги повезли з собою на Схід.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
14:04
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:56, 18 липня
18:56, 18 липня
16:00, 16 липня
18:56, 18 липня
18:56, 18 липня
live comments feed...
Коментарі