![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
злодії
10:39, 10 лютого 2015 р.
На Вижниччині двоє злодіїв обікрали школу-інтернат на суму 6 тисяч грн.
злодії
До місцевого райвідділу міліції звернулось двоє 14-річних школярів, котрі повідомили, що з кабінету школи зникли їхній ноутбук та мобільний телефон. Про це повідомляє прес-служба УМВС України у Чернівецькій області.
Працівники карного розшуку Вижницького райвідділу міліції провели низку оперативно-розшукових заходів. Зокрема, міліціонери опитали вчителів та учнів школи. Відтак, правоохоронці встановили, що до крадіжку вчинили 19-річний мешканець села Остриця та 22-річний житель м. Чернівці.
У міліції кажуть, що один із зловмисників вже мав «кримінальний досвід»- притягувався до кримінальної відповідальності за скоєння майнових злочинів. Молодики зізналися у скоєному злочині, пояснивши, що крадене майно хотіли продати, а виручені кошти витратити на свої потреби.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Зловмисникам за це "світить" до п’яти років в'язниці. Триває слідство.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
14:04
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:56, 18 липня
18:56, 18 липня
16:00, 16 липня
18:56, 18 липня
18:56, 18 липня
live comments feed...
Коментарі