![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
17:30, 10 лютого 2015 р.
На Буковині молодики обікрали сільське кафе
Як повідомляє прес-служба Управління МВС України в Чернівецькій області, в Сокирянський райвідділ міліції звернувся підприємець з села Романківці зі скаргою, що з його кафе було викрадено товару на суму більш ніж 1700 гривень.
На місце події одразу прибули працівники карного розшуку Сокирянського райвідділу міліції. Виявилося, що невідомі проникли в кафе через вікно і винесли із закладу 24 пляшки слабоалкогольних напоїв, 40 пачок сигарет і 44 пачки жувальної гумки.
В результаті проведених заходів з'ясувалося, що кафе обікрали двоє місцевих жителів 17 та 20 років. Один з них вже притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення аналогічного злочину у Чернівцях.
Свою вину хлопці визнали, частину викраденого повернули. Зараз їх перевіряють на причетність до скоєння подібних злочинів.
За даним фактом розпочато кримінальне провадження за статтею Кримінального кодексу «Крадіжка». Молодикам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до шести років.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
14:04
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
16:04, 16 липня
18:56, 18 липня
15:58, 16 липня
18:56, 18 липня
16:02, 16 липня
live comments feed...
Коментарі