![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
09:40, 12 лютого 2015 р.
Буковинський «Сокіл» надіслав відеозвернення-подяку волонтерам
Як повідомляє прес-служба Управління МВС України в Чернівецькій області, співробітники спецпідрозділу «Сокіл» УБОЗ УМВС, які несуть службу в зоні АТО, передали волонтерам організації «Буковина - українському війську» відеозвернення з вдячністю.
Чоловіки зі спецпідрозділу швидкого реагування «Сокіл» вже 7 місяців перебувають у зоні АТО. Для того, що б максимально поліпшити хлопцям умови перебування там, волонтери за весь цей час уже передали їм допомоги на суму близько 300 тисяч гривень.
- Це і тепловізори, приціли, планшети, елементи екіпірування, продукти харчування, тощо. Загалом, намагаємося забезпечити усім необхідним. Звісно, і тим, що замовляють самі бійці – розповідає волонтер Віталій Дронь.
За велику допомогу начальник УБОЗ УМВС України в Чернівецькій області Микола Нємцов вручив волонтерам подяку і передав їм відеозвернення бійців із зони проведення АТО.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:51, 19 липня
3
10:21, 25 липня
18
15:09, 22 липня
128
07:27, 17 липня
live comments feed...
Коментарі