Герої не вмирають!
14:41, 16 лютого 2015 р.
Чернівчани провели в останню путь загиблого на війні лікаря Влада Трепко
Герої не вмирають!
Прощалися з чернівецьким лікарем-хірургом Владиславом Трепко сьогодні у палаці «Юність Буковини». Чернівчани прийшли попрощатися з героєм з оберемками квітів та свічками. На очах - сльози, у серці - біль...
Провести лікаря-героя зібралося кількасот людей. Поховали Владислава Трепка на Алеї Слави на Годилівському кладовищі - поруч з юним героєм Дмитром Руснаком, якого похоронили учора.
«На війну Владислав поїхав одним з перших - ще 21 березня 2014 року. Тоді поступила команда і ми за 6 годин зібрали 11 лікарів, яких відправили на Схід. Влад був призваний як військовий лікар, увесь час надавав медичну допомогу бійцям. Владислав потрапив під артилерійський обстріл і загинув 12 лютого під Дебальцевим, намагаючись врятувати пораненого. Йому залишалося трохи більше місяця до демобілізації...», - розповів Чернівецький обласний військовий комісар Віталій Чурай.
Вічна пам'ять Героям! Герої не вмирають!!!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
14:04
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
16:04, 16 липня
18:56, 18 липня
15:58, 16 липня
18:56, 18 липня
16:02, 16 липня
live comments feed...
Коментарі