• Головна
  • Громадські організації Буковини просять краєурядника Фищука зупинити політичний дерибан
20:40, 17 лютого 2015 р.

Громадські організації Буковини просять краєурядника Фищука зупинити політичний дерибан

«Відповідне звернення сьогодні було прийнято на зборах представників громадських організацій та громадських активістів з питань, що стосуються призначень керівництва Чернівецької ОДА» - повідомив Голова ГО «Патріотична громада Буковини» Ігор Жижиян.

Подаємо текст звернення в оригіналі.

ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Олександре Григоровичу!
Ми небайдужі буковинці, учасники Революції Гідності, котрі нині підтримують політику Президента України Порошенка П.О. та Голови Ради Міністрів України Яценюка А.П. на вихід держави із важкої економічної кризи та подолання російської агресії, обурені містечковими інтригами керівництва Буковинської організації “Народного фронту”, у число яких увійшло протистояння проти призначення на посаду першого заступника голови Чернівецької ОДА, колишнього губернатора краю, досвідченого і порядного керівника, голови обласного осередку Блоку Петра Порошенка, Куліша Володимира Івановича.
Знаючи Вас, як розумну і виважену людину, котра щиро переймається проблемами довіреної Вам області, звертаємось до Вас з вимогою дослухатися до людей та забезпечити у керівництві області баланс провідних політичних сил, котрі перемогли на останніх виборах.
Вважаємо, що після Революції Гідності, дії та робота обласної державної адміністрації мають бути відкритими для громадськості краю. А тому вважаємо, що забезпечення присутності в буковинській владі представників цих політичних сил значно посилить довіру буковинців до влади, що украй необхідно у цей важкий час.
Переконані, що кандидатура такого достойного керівника і політика, як Володимир Куліш, котрий був призначений в область після Майдану 2004 року, переконає громадян не тільки у наявності внутрішнього контролю серед очільників ОДА, а й забезпечить консенсус та її ефективну роботу на користь держави і громади.
Знаючи, що дехто з місцевих політиків навіть в умовах війни намагається експлуатувати у області власні інтереси, ми закликаємо Вас виявити мудрість і не брати у цьому участі. Наприклад, зараз ми володіємо інформацією, що за вказівкою обласного керівництва Народного фронту, руками кількох замовних прислужників, намагаються провести лже-люстрацію справжнього патріота України, голови обласного осередку Блоку Петра Порошенка Володимира Куліша.
Таке неприпустимо і в нинішній ситуації це ллє воду на млин ворогів України, дестабілізує ситуацію в області і викликає кричущу недовіру громадян до виконавчої гілки влади Буковини.
Досить потакати дріб’язковим маніпуляціям місцевих політиканів, нечистих на руку!
Україна в небезпеці! Розсварювати між собою пропрезидентські та пропрем’єрівські сили - межує зі злочином! Будьмо пильними!
У випадку, якщо Ви не дослухаєтеся до нашої колективної думки, ми залишаємо за собою право звернутися до Президента України Петра Олексійовича Порошенка з вимогою вплинути на ситуацію і зупинити містечковий політичний дерибан.
Принагідно нагадуємо Вам, що Ви самі не пройшли процедуру погодження своєї кандидатури на зібранні громади, тобто люстрацію. Тож дуже не хотілося би вдаватися до цього крайнього заходу у час, коли усім треба братися за роботу й область дуже на Вас сподівається.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Буковина #Фищук #громадські організації #Ігор Жижиян
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...