![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
11:10, 23 лютого 2015 р.
На Буковині розпочала роботу нова пожежна команда
Як повідомляє прес-служба Управління ДСНС України у Чернівецькій області, в селі Цурень Герцаївського району 21 лютого розпочала роботу нова пожежна команда.
Вона буде охороняти від вогню три населених пункти Герцаївського району - Цурень, Маморниця і Радгоспівка.
На заході, присвяченому відкриттю нової пожежної команди, був присутній Народний депутат України Максим Бурбак, представники місцевих органів влади та керівництво Управління з надзвичайних ситуацій області.
«Такі заходи є дуже необхідними, адже вони дозволяють покращити захист людей у разі будь-яких ситуацій. Впевнений, що крок за кроком ми будемо мати позитивні зрушення, які так необхідні нашій державі»- заявив М. Бурбак.
Від Управління з надзвичайних ситуацій співробітникам нової пожежної команди вручили бойовий одяг та спорядження. «Досить приємно, що в такий нелегкий час, спільно із місцевими органами влади в 2015 році нам вдалося відкрити вже другу місцеву пожежну команду. Це дуже важливий результат, адже місцеві пожежні команди є надійними помічниками рятувальників і завдяки їм вдається швидше реагувати на пожежі та допомагати людям у разі необхідності», - сказав начальник Управління Валерій Парпауц.
Нагадуємо, що в січні цього року в селі Дінівці Новоселицького району також була створена нова пожежна команда.
![На Буковині розпочала роботу нова пожежна команда, фото-1 На Буковині розпочала роботу нова пожежна команда, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
14:04
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:56, 18 липня
18:56, 18 липня
15:58, 16 липня
16:00, 16 липня
16:01, 16 липня
live comments feed...
Коментарі