• Головна
  • Буковинці отримають податкову знижку, якщо перейдуть на біопаливо
12:16, 24 лютого 2015 р.

Буковинці отримають податкову знижку, якщо перейдуть на біопаливо

Як повідомляє прес-служба Державної податкової інспекції в м. Чернівці, держава дає можливість отримати знижку у виплаті податків тим особам, хто переобладнав свій автомобіль для експлуатації на біопаливі.

 Біопаливо в Україні розглядається, як альтернатива традиційному пальному. У найближчі роки біопаливо стане найвигіднішим для нашої економіки. Тому зараз з'явилася можливість платникам податку на доходи фізичних осіб включити до податкової знижки витрати, понесені за переобладнання автомобіля під біопаливо.

 Мова йде про моторний сумішевий біоетанол, біодизель, стиснутий або скраплений газ, або інші види біопалива.

 «Податкова знижка на суму витрат з переобладнання транспортних засобів на використання альтернативних видів палива встановлена підпунктом 166.3.7 пункту 166.3 статті 166 Податкового кодексу України. Для її отримання фізична особа, яка здійснила у 2014 році переобладнання транспортного засобу, повинна до 31 грудня 2015 року подати декларацію до територіального органу ДФС за місцем своєї реєстрації. Разом з декларацією необхідно подати документи, що підтверджують витрати на переобладнання автівки, сертифікат відповідності для переобладнаного транспортного засобу та Свідоцтво про реєстрацію такого транспортного засобу (технічний паспорт)», - повідомив заступник начальника міської податкової інспекції Віктор Гетьман.

 Вже 277 чернівчан подали декларацію на податкову знижку в сумі 385 тисяч гривень.

 Важливо, що якщо до кінця 2015 року платник податків не скористається правом на податкову знижку за підсумками 2014 року, на наступний рік таке право вже не переноситься.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#біопаливо #переобладнання #знижка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...