![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
17:33, 24 лютого 2015 р.
Буковинські медики знову відправили допомогу в зону АТО
Як повідомляє інформаційний сайт Департаменту охорони здоров'я Чернівецької ОДА, співробітники центральної районної лікарні Кіцманьского району відправили у зону АТО черговий вантаж.
«Розуміємо потребу наших бійців у допомозі. Тож колектив нашого лікувально-профілактичного закладу регулярно укомплектовує гуманітарні вантажі та за допомогою волонтерів відправляємо їх на Схід. В основному передаємо найбільш необхідне: воду, продукти харчування, медикаменти, одяг, засоби особистої гігієни тощо. Цього разу від медиків до військовослужбовців поїхав цілий мікроавтобус гуманітарного вантажу. Плануємо й надалі підтримувати наших захисників», - розповіла заступник головного лікаря Кіцманьской лікарні Світлана Баб'юк.
![Буковинські медики знову відправили допомогу в зону АТО, фото-1 Буковинські медики знову відправили допомогу в зону АТО, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:51, 19 липня
12:49, 17 липня
19:40, 24 липня
10:51, 19 липня
16
10:51, 19 липня
24
live comments feed...
Коментарі