![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
12:30, 26 лютого 2015 р.
Працівники пенітенціарної служби Буковини та чернівецького СІЗО зібрали допомогу для військових і переселенців
Як повідомляє прес-служба ДПтС України в Чернівецькій області, 25 лютого співробітники відділу ДПтС України в Чернівецькій області спільно з співробітниками Чернівецької слідчого ізолятора передали допомогу військовим в зону АТО і переселенцям зі сходу країни.
Допомогу правоохоронці передали волонтерам координаційного центру. 12 ящиків з продуктами харчування призначалися для військовослужбовців в зоні АТО - це рибні консерви, тушонка, крупи і макарони, чай, солодощі, масло і паштети, а також медикаменти.
Також співробітники пенітенціарної служби зібрали пакети з речами для сімей переселенців із зони АТО, які зараз проживають у Чернівцях.
![Працівники пенітенціарної служби Буковини та чернівецького..., фото-1 Працівники пенітенціарної служби Буковини та чернівецького СІЗО зібрали допомогу для військових і переселенців, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі