![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
14:25, 26 лютого 2015 р.
Продовольчий «бум» охопив Чернівці
У зв'язку з різким стрибком долара в Україні в суспільстві почалася паніка. Люди стали масово скуповувати продукти і медикаменти, боячись різкого підвищення цін та дефіциту.
Не уникла ця доля і Чернівці. Вчора в торгових центрах і магазинах міста був справжній продовольчий «бум». В одному з торгових центрів побував кореспондент сайту 0372.ua.
Пенсіонерка Марія Григорівна прийшла за продуктами і розповіла своє бачення того, що відбувається: «Я приїхала в супермаркет спеціально закупити їжі. За підвищення цін я не дуже переживаю, більше боюся дефіциту продуктів. Пенсія в мене не дуже велика, але от тільки отримала її і відразу вирішила вкласти гроші в продукти. Хоча ось постояла в черзі за розважной гречкою близько години, купила невеликий пакетик і задумалася - а навіщо? Я живу поруч з магазином, там завжди є ця гречка. Та й скільки мені її треба ... Загалом, раджу людям не робити цього. Не варто піддаватися паніці і штучно створювати ажіотаж».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
14:04
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
12:49, 17 липня
12:49, 17 липня
1
live comments feed...
Коментарі